SteelMIX -Dramix
Beton Donatı Çelik Teller , Çelik Fiber Tel, Çelik Fiber Donatı

SteelMIX : Çelik Tel Takviyeli Beton Donatısı İçin Çelik Teller

19/75-19/100-19/125mm Stud Çivisi STOKLARIMIZDA

0507 7028478

Steelmix Beton Çelik Tel| Dramix Çelik Tel Donatı

SteelMIX Beton Donatı Fiber Çelik Teller

Beton Takviyesinde Kullanılan TS10513 standardına uygun ,sonu kancalı,iki ucu kıvrılmış ,birbirlerine özel tutkalla birleştirilmiş, Sınıf C,Tip A, soğuk çekilmiş teller

Dramix Çelik Tel donatılı beton hidrolik bağlayıcı,agrega ve dramix çelik telin karışımı ile üretilen betondur. Betona ikamesiyle matriste süresiz ve rastgele dağılı olarak bulunan çelik teller,yükler ve çevresel değişiklikler altında betonda çatlak gelişimini önler , köprüleme etkisi yapar.Çelik teller , yeteri kadar dayanıma sahip,çelik tel-matris bağı yeterli ve uygun miktarda kullanılırsa çatlak genişliğini küçük düzeyde tutar ve betonun tepe yükü sonrası büyük şekil değiştirme yaparak yük taşımasını sağlar.Böylece yüksek sünekliğe sahip betonlar elde etmek mümkün olur.StyeelMix çelik tellerin betona katılmasıyla betonun sünekliği ve çatlak direnci büyük ölçüde iyileştirilir.Steelmix çelik teller betonun çatlak oluşumundan sonra yük taşımasını sağlar.Ayrıca karışım içerisinde homojen bir şekilde dağılı bulunan stellmix çelik teller,betonun sertleşmesş sırasında çekme gerilmeleri ile hamur içerisinde oluşan çok sayıda küçük boşlıkları ve çatlaklara karşı köprüleme etkisi yaparak çatlakların oluşumunu ve gelişimini büyük ölçüde azaltır.

Steelmix Beton Çelik Tel| Dramix Çelik Tel Donatı

SteelMIX-dramix Çelik Tel Beton içerisine takviye donatı olarak katılan ,ince çelik tellerdir.

0,90mm çap ve 60mm boydadır. Uçları kancalı olan çelik teller beton içine katılır karıştırılır homojen bir dağılım elde edilir. Beton Altı Trapez üstü kompozit yapılarda çelik hasır yerine rahatlıkla kullanılabilir. Zaman tasarrufu ve uygulama kolaylığı sağlar.Çelik Hasır nakliyesi olmaz.

SteelMIX-Dramix Aşağıdaki Beton Donatı uygulamalarında kullanılır:

A- zemin, şap ve temel betonlarında

B- püskürtme beton uygulamalarında (tüneller, şev stabilizesi, barajlar gibi)

C- prekast beton dökümlerinde (paneller, beton borular gibi)

SteelMIX DramixÇelik Tel Takviye Nasıl kullanılır?

15 kglık paketlerde satılan çelik teller , beton harcı içerisine katılır. Taşınması kolaydır. SteelMIX Çelik Donatı telleri harcın içerisinde homojen bir şekilde dağılır ve başka herhangi bir yük taşıma donatısına gerek kalmadan kullanılabilen bir beton elde edilir. Betonun dökümü ve uygulanması sırasında herhangi bir ek işlem gerektirmez.

Steelmix Beton Çelik Tel| Dramix Çelik Tel Donatı

SteelMIX -Dramix Çelik Teller betonda homojen bir donatı dağılımı sağlar.

Dramix Çelik telli betonun esneme özelliği artar. Betonun enerji tutma kapasitesi artar . Donatı bütün betona dağıldığı için çatlak kontrolü mükemmel olarak sağlanır. Dinamik ve ani yüklemelere karşı çelik telli beton daha yüksek dirençlidir. Özellikle zımbalama etkisine karşı direnci kanıtlanmıştır. Klasik uygulamalardaki derz açıklığından daha fazla derz açıklığı sağlanır.

Ekonomik olarak: Betonun dayanıklılığı artar. Çelik telli beton ile, döşeme kalınlığı azaltılır. Çelik teller ile inşaat süresi kısaltılır. Toplam maliyette %10 - % 15 kadar düşüş elde edilir. Çelik Hasır nakliyesi olmaz !

dramix beton teli

SteelMIX Çelik Beton Tel İhracat

steelmix dramix beton çelik tel

SteelMIX Çelik Tel Donatı İhracat

çelik beton donatı teli

SteelMIX Çelik Tel Donatı İhracat

Steelmix Beton Çelik Tel| Dramix Çelik Tel Donatı
Stud Çivisi - Stud Çivisi Saplama Kaynaklama

ADRES

Group Enerji Demir Çelik İnşaat Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti.

Deko İş Merkezi Alptekin Caddesi

No: 16 Kat :1

Şerifali-Ümraniye-İstanbul

34775

groupenerji@gmail.com

info@groupenerji.com

+90 216 3402538/39

+90 507 7028478